Organisatie

Nationaal Monument Oranjehotel is onderdeel van de Stichting Nationaal Monument Oranjehotel. De dagelijkse leiding is in handen van een directeur. Samen met een kleine staf en een groot aantal vrijwilligers heten we onze bezoekers van harte welkom.

Directeur:
Anke van der Laan
ankevanderlaan@oranjehotel.org

Collectie/inhoud/educatie:
Maia Bijl
mbijl@oranjehotel.org

Collectieregistratie:
Laura Mavrichi
collectie@oranjehotel.org 

Educatie:
Camiel van Zilfhout
educatie@oranjehotel.org

Marketing en communicatie:
Hans Gramberg
hgramberg@oranjehotel.org

Operationeel manager:
Mark de Witt
operationeel@oranjehotel.org

Office manager:
office@oranjehotel.org